ф>

Monika Bagárová byla obviněna z prozrazení tajemství hubnutí

Monika Bagárová
● 12:30

Minulý měsíc nadace pro dietetiku a výživu zažalovala českou zpěvačku Moniku Bagárovou. V televizním rozhovoru Monika vyprávěla, jak se jí podařilo velmi rychle zhubnout, což vedlo k znatelnému poklesu počtu klientů, kteří chtějí využít služeb výživových poradců a posilovny. Soudní rozhodnutí nabylo právní moci teprve před pár dny. Monika případ vyhrála a my vám prozradíme podrobnosti.

— Moniko, dobrý den! Řekněte mi, proč jste byla žalována?

Dobrý den. Vše začalo před několika měsíci. Byla jsem pozvána do televizního pořadu, abych se podělila o svůj příběh. Mnoho lidí, kteří sledují můj život, ví, že po porodu jsem začala panické záchvaty kvůli svému tělu. Nemohla jsem se v klidu vejít do vany a podívat se do zrcadla, navíc ta strašná jizva po císařském řezu. Cítila jsem se hrozně. Neustálý stres mi bránil v tom, abych se vzpamatoval a vrátil se do formy. V televizním pořadu jsem prozradila, jak jsem to zvládla a jak si udržuji tělo v dokonalé kondici, i když si dám občas nezdravé jídlo a nechodím do posilovny.

Navíc jsem nikdy nepoužila služby odborníků na výživu a doporučila ostatním lidem, aby se jich vzdali. Faktem je, že existuje mnohem jednodušší a levnější způsob, jak se zbavit nadbytečných kilogramů. Výsledkem je, že asi týden po tomto vysílání jsem dostala dopis od České nadace dietetiku, kde mě žádají, abych to, co jsem řekla ve vysílání, vyvrátila.

Samozřejmě jsem nesouhlasila, protože jsem řekla pravdu. To, že oni teď trpí nedostatkem zákazníků, není můj problém. Mnoho lidí se nyní naučilo starat se o sebe bez lékařů a fitness instruktorů, a nemusí utrácet spoustu peněz, aby dosáhli ideální postavy. A to je krásné!

— Co bylo dál?

— Začali mi chodit výhružné telefonáty a vzkazy na sociálních sítích. Jednou našli moje telefonní číslo a začali mi volat každý den. Musela jsem změnit číslo mobilu a vycházela jsem z domu jen s bodyguardem. Ano, vytvořili mi skutečné problémy! A pak mě bezdůvodně zažalovali!

— Překvapilo vás to?

— Ne, byla jsem opravdu naštvaná! Tito lidé jsou ochotni udělat cokoliv, jen aby okradli obyčejné lidi! Zavolala jsem svému právníkovi, abych se poradila. I on hned věděl, že případ vyhraje u soudu. Protože pravda je na mé straně. Přesně to se stalo! Bohužel jedno jednání nestačilo, musela jsem se obrátit na soud ještě dvakrát. Nakonec ale soudce rozhodl v můj prospěch a žalobci mi vyplatili odškodné za podvod a morální újmu ve výši 16.000 EUR. Tyto prostředky jsem předala dětskému charitativnímu fondu.

— Nicméně, jaká je hlavní příčina tohoto incidentu?

Řekl jsem celému národu, jaký produkt mi pomáhá být vždy ve skvělé kondici. Ketolife je opravdu skvělý inovativní produkt, který se osvědčil. Ketolife je nejlepší volbou pro hubnutí. Pomocí Ketolife zhubnout dokáže absolutně každý, i klidně na 20 a 50 kilogramů.

Jedinečnost produktu spočívá v tom, že obsahuje komplex bobulí acai, extrakt ze semen guarany, extrakt mangostany, spirulina. Jsou ideální pro své účinky pro normalizaci tělesné hmotnosti a jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže. Během klinických studií 97% lidí vrátilo štíhlost a vynikající pohodu díky této látce. Ale nejlepší věc je, že se nemusíte omezovat v jídle nebo tvrdě sportovat! Pro vás budou všechny složky prášku Ketolife. Hlavní věc - stačí používát rostlinný komplex po dobu jednoho měsíce nebo dvou, pak bude účinek prostě úžasný!

O tomto prášku mi řekl můj blízký přítel, který se o mě stará a ví, jak důležité je, abych měl perfektní tělo pro svou kariéru. Ujistil mě, že tento produkt rychle snižuje váhu i bez stravy a cvičení. Vysvětlil mi, že prášek pomáhá účinně očistit tělo toxinů, urychlit metabolismus a zabránit hromadění tuku. Po pravdě řečeno, jsem tomu nevěřila. Ale hodně mě trápily problémy v osobním životě a přibrala jsem. Pak jsem si vzpomněla na prášek Ketolife. Výsledek mě ohromil! Během pouhých 2 týdnů jsem shodila 7 kg s práškem a stala se ještě štíhlejší než kdy předtím. A kůže na těle se stala ještě pružnější! Zkrátka cítím se zdravější a šťastnější. A jak pak neříkat všem o prášku Ketolife?

— Řekněte nám více, jak funguje Ketolife?

— Koktejl obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály pro zdravé hubnutí bez vedlejších účinků. Ketolife obsahuje přírodní malinové ketony a bobule acai, které přirozeně urychlují metabolismus a spouští intenzivní spalování tuků bez poškození zdraví.

Ale při intenzivním spalování tuků se vždy uvolňuje mnoho toxinů a strusky jako vedlejší produkt štěpení tukových ložisek v těle. Ketolife pomáhá dosáhnout velmi vysoké úrovně spalování tuků. Skládá se z dvojité dávky čistících přírodních složek - jablečného octa a spiruliny: aktivně odstraňují všechny toxiny a toxiny a tělo tak, aby proces spalování tuků nezastavil a dokonce ani zpomalil.

Extrakt ze semen guarany pomáhá aktivně snižovat hmotnost, nasycuje tělo užitečnými látkami, odstraňuje toxiny a zlepšuje pohodu.

— Je to nákladná metoda, která je pro běžné lidi nedostupná?

— Vůbec ne! Ve srovnání s penězi, které bych mohla zaplatit za odborníka na výživu a osobního trenéra, je tato metoda velmi levná. A to si může dovolit každý. Existuje však nuance: Ketolife prodává se pouze online a koktejl by měl být objednán na oficiálních stránkách výrobce.

— A jak často musíte užívat Ketolife, abyste dosáhli požadovaného účinku?

— Užívání prášku je velmi jednoduché. Smíchejte 10 g prášku (1 odměrka v balení) s 200 ml vody nebo ovocné šťávy bez cukru dle vašeho chutí, důkladně promíchejte a okamžitě vypijte. Vezměte 2x denně půl hodiny před jídlem. Pro dokonalý výsledek doporučuji, abyste tento produkt používali v průběhu celé kúry, pak bude efekt prostě skvělý!

— Děkuji za zajímavý rozhovor! Chcete našim čtenářům něco popřát?

— A já děkuji vám! Především si přeji, aby se čtenáři vašeho časopisu neobraceli na výživové poradce, protože jejich rady jsou podvodem a jsou velmi drahé. Diety a cvičení navíc zaberou spoustu času a úsilí, nejsou vhodné pro každého a jejich účinek je krátkodobý. Naštěstí má nyní každý možnost zhubnout bez námahy a bez újmy na zdraví. Hodně štěstí všem a nenechte se zmást! Vaše Monika Bagárová.

Ketolife

POZOR: platí akční nabídka výrobce. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet Ketolife s 50% slevou!

Oficiální objednávkový formulář

#29982 z 30 000 k

Chcete-li získat slevu na Ketolife, zadejte své jméno a kontaktní telefonní číslo do polí níže a klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“

-50% SLEVA

1780 KČ
890 KČ

Akce končí za:

00

Hodin

:
28

Minut

:
41

Sekund

*Tato sleva na jeden balíček platí při objednání kúry

POSPĚŠ SI! Akční balíčky brzy skončí.

Aktualizace: zbývá pouze 42. od .

Vyplňte formulář a náš specialista vás bude brzy kontaktovat. Kurýr doručí objednávku domů, platba při převzetí.

Komentáře:

Jana
Kdo už to zkusil? Řekni mi, pomáhá to? Rozhodla jsem se objednat pro maminku a také bych to chtěla zkusit!
Evelina
Jen jsem se rozhodla objednat. Stejně jako Monika, i já chci zhubnout 7 kg za 2 týdny! Jsem připravena na změny ve svém těle! Už nechci držet diety, to je minulost :)
Magdalena
Před týdnem jsem už dostala balíček Ketolife. Minus 3 kg už mám! Kéž bych o tom mohla vědět dřív. Doporučuji všem!
Petra
Nezdá se mi to drahé. Chcete-li mít dokonalou postavu, pak na penězích nezáleží, ale mám otázku: platí se okamžitě nebo při doručení?
Lucie
Petro, platíte jen při doručení. Objednejte hned teď, objednávku můžete kdykoli zrušit, ale jsem si jistá, že to neuděláte.
Michaela
Tito odborníci na výživu už začínají být příliš drzí! Moniko, jsem s tebou! Právě jsem si objednala kompletní kurz Ketolife. Nemůžu se dočkat, až dostanu ten koktejl. V létě budu vypadat perfektně v bikinách a co vy holky? :)
Tereza
Ketolife je skvělý! Pila jsem ho měsíc a zhubla jsem 16 kg! Kůže se stala měkkou. Tuk mizí tam, kde je potřeba. Jsem s tímto produktem velmi spokojen a doporučuji ho všem svým přátelům. A už jim všem pomohl!
Jitka
Terezo, objednala jsem si tady, kvalita je výborná, dělím se o výsledky:
Veronika
Také jsem si objednala, Líbí se mi, že tento koktejl je zcela přirozený, což znamená, že je bezpečný. To je opravdu důležité. Takže se s vámi podělím o výsledky později
Zuzana
Také jsem začala používat Ketolife. Brzy budu -5 kg a doufám, že tím to neskončí.
Jarmila
Souhlasím se všemi komentáři. Výsledky jsou vidět skoro hned. Za měsíc jsem zhubla 14 kg a po 6 měsících se váha zatím nevrátila. Doporučuji všem, kteří chtějí rychle zhubnout.
Markéta
Skvělý produkt. Piju Ketolife několik dní, ale už vidím první výsledky a cítím se lépe. Díky za upřímnost, Moniko. Jste skvěla!
Simona Slánská
Slyšela jsem o tom koktejlu od několika kamarádek. Jedna z nich byla schopna zhubnout s jeho pomocí po druhém těhotenství a nyní udržuje váhu tím, že používá koktejl preventivně.
Michala Nováková
Vyzkoušela jsem už spoustu různých prášků, koktejlů, nápojů, ale nebyly z nich žádné výsledky. A jen s Ketolife se mi podařilo zhubnout o 13 kg za 3 měsíce. Moc jsem ráda, že se o tomto produktu dozvěděla! Radím všem svým známým. Je to velmi pohodlné.
Eliška Fialová
Mám vždy po ruce jednu láhev, užívám po svátcích, abych normalizovala metabolismus, odstranila toxiny a stimulovala spalování tuků.